Днепр, Украина
ул. Ломаная 19
Тел: +38 (056) 371-70-38
Тел: +38 (067) 318-74-18
моб: +38 (063) 468-45-70

ПОСЛУГИ

Компанія ТОВ "ЮНІС" працює на ринку вантажоперевезень з 2002 року. З моменту заснування, ми здійснювали перевезення між країнами Західної Європи та країнами СНД, але з кожним роком відкриваємо нові напрямки і види перевезень. Географія наших транспортно-експедиторських послуг включає в себе всі регіони України та інших країн СНД, регіони Західної, Центральної та Східної Європи, Скандинавії, Балтії; ми доставляємо вантаж в Іран, Індію, Китай та інші віддалені країни Азії.

   Одним з основних, але не єдиним, напрямом діяльності нашої компанії є автомобільні перевезення. Автомобільні вантажні перевезення є найбільш швидким і вигідним способом транспортування різних видів продукції, оскільки їх ціна нижче, ніж послуги авіаперевезень, в той час як швидкість доставки набагато краще, ніж при використанні залізничного транспорту. Більш того, без можливості використання автомобільного транспорту, неможливе логістичне планування комбінованих перевезень.

ТОВ "ЮНІС" надає наступний комплекс транспортно-експедиторських послуг при організації перевезення вантажів:

 •  Перевезення експортно / імпортних габаритних вантажів (до 20 т, 120 м3) в країни Західної і Східної Європи, Скандинавії, Прибалтики, країни СНД і Азії усіма видами автомобільного транспорту (тент, рефрижератор, ізотерм, автоцистерна та ін.) з оформленням повного пакету документів ТТН , CMR, TIR-carnet, EKMT.

 •  Доставка негабаритних і великовагових вантажів (від 20 до 100 т): комбайнів, тракторів, екскаваторів, сталевих конструкцій, промислових верстатів і інших нестандартних вантажів. Розробка і узгодження маршруту прямування, отримання дозволів та пропусків для транспортування негабаритного вантажу автомобільними дорогами (Україна, СНД, Європа), охоронний супровід, контроль на всіх етапах транспортування.
 •  Перевезення небезпечних вантажів (ADR) усіх класів.
 •  Доставка невеликих партій вантажу (збірний вантаж) з будь-якої точки Європи, Прибалтики, СНД, Скандинавії, із залученням як авто- так і авіатранспорту. Консолідація збірних вантажів на складах наших партнерів в Німеччині, Італії, країнах Балтії та ін. країнах.
 •  Внутрішні перевезення вантажів Україною під митним контролем з морських портів (Іллічівськ, Одеса та ін.), аеропортів (Бориспіль, Дніпро та ін.).

Спираючись на довгострокові партнерські відносини, ми здійснюємо додаткове страхування вантажу, в стабільних страхових компаніях України на вигідних для клієнта умовах.

Консультації та допомога з будь-якого питання, пов'язаного з міжнародними вантажними автомобільними перевезеннями.

Спеціалізоване програмне забезпечення дає можливість за кілька годин провести повну обробку заявки, з розрахунком ставки та додаткових витрат і далі відстежувати весь шлях руху Вашого вантажу в режимі реального часу.

   Вам не потрібно обдзвонювати кілька людей для того, щоб дізнатися - на якому етапі перебуває Ваш вантаж. У нашій компанії Ви отримуєте персонального менеджера, який завжди буде готовий дати інформацію щодо руху Вашого вантажу на даний момент і про терміни прибуття його в кінцеву точку.

    Вантажоперевезення - це основний вид діяльності нашої компанії. Виконуючи свою роботу, ми діємо за правилами чесного і прозорого бізнесу. Наше завдання - перемістити Ваш вантаж в пункт вивантаження за мінімальний час максимально безпечним і вигідним для всіх учасників перевезення способом. Крім того, маючи десятирічний досвід і величезну кількість постійних клієнтів в області вантажоперевезень у різних регіонах України та світу, ми намагаємося, щоб ціна наших послуг залишалася доступною для всіх, у той час як якість сервісу завжди залишилась незмінно високою.

    Динамічний розвиток торгівлі між різними державами став головною причиною виникнення міжнародних перевезень вантажів, які стали невід'ємною частиною процесу торгівлі. Безумовно, перевезення вантажів всередині країни або в інші країни пов'язано з масою труднощів, зокрема, мова йде, перш за все, про оформлення митних документів, дотримання правил транспортування вантажів та інші особливості національних законодавств. У зв'язку з цим, для того, щоб не сумніватися в своєчасності міжнародної доставки будь-якого вантажу, потрібно знайти найкращого вантажоперевізника, який візьме на себе зобов'язання з організації всіх етапів транспортування.

 Саме цим ми і займаємося. Ваша компанія «Юніс».

Перевезення стандартних вантажів

Стандартними вважаються автоперевезення, розраховані на транспортування вантажів, що не перевищують такі розміри:

 • ширина до 2,45 м

 • довжина 13,6 м

 • висота до 3,1 м

 • вага до 24 т

Вантажні автомобілі розрізняють за вантажопідйомністю і розділені на наступні класи:

 • особливо малий (0,3 -1,0 т);

 • малий (1,0 3,0 т);

 • середній (3,0-5,0 т);

 • великий (5,0-8,0 т);

 • особливо великий (8,0 т і більше).

Ми співпрацюємо та маємо довгострокові партнерські відносини з багатьма компаніями, що займаються організацією вантажоперевезень: транспортно-експедиторськими компаніями, власниками транспорту (від невеликих автогосподарств до великих автопідприємств, які є членами АСМАП).

Завдяки такому підходу перевезення вантажів стає можливим здійснювати автопарком різних модифікацій і вантажопідйомністю від Газелі до Єврофургонів. Всі автомобілі відповідають вимогам вантажних перевезень в Україні, в країнах СНД та Євросоюзу. У сумі з відповідальністю наших фахівців це дозволяє скоротити терміни доставки та мінімізувати вартість послуг перевезення вантажів.

Перевезення негабаритних вантажів

Організація перевезень негабаритних, нестандартних та надважких вантажів є найбільш складним і одним із найдорожчих видів перевезень, що вимагає від організатора такого перевезення величезного досвіду, який є у нас.

Як правило, більша частина вантажної техніки розрахована на перевезення вантажів довжиною до 13,6 м, шириною до 2,45 м, висотою до 3,1 м, і вагою до 24 тонн. Вантажі, що перевищують дані розміри за одним або декілька параметрам є негабаритним.

Перевезення негабаритного вантажу здійснюється із використанням спеціальних низькорамних платформ (типу Tiefbet, Jumbo, телескопічні) висотою 0,35-1,0 м, які відповідають усім технічним вимогам, оснащених всім необхідним додатковим устаткуванням для закріплення вантажу.

Для такого перевезення необхідні дозволи та погодження по всьому маршруту слідування, пілотний та поліцейський супровід.

Негабаритні вантажі підрозділяються на:

 • великогабаритний вантаж - це вантаж, який, після завантаження в транспортний засіб, перевищує хоча б один із параметрів у розмірі, що граничить  габаритним розмірам рухомого складу, згідно з нормативними документами.

 • довгомірний вантаж - це вантаж, який, після завантаження в транспортний засіб, виступає за задній борт більш ніж на 2 метри.

 • великоваговий вантаж - це вантаж, який, після завантаження в транспортний засіб, перевищує хоча б один з параметрів за дозволеною максимальною масою рухомого складу або навантажень на осі автопоїзда, визначених у нормативних документах.

Міжнародні перевезення негабаритних вантажів вимагають узгодження по всьому маршруту руху з відповідними зарубіжними дорожніми службами, тому ми обираємо маршрут з урахуванням всіх автодорожніх умов. У деяких країнах в залежності від габаритів вантажу, що перевозять, потрібно супровід автопоїздів машинами супроводу (поліція, дорожні служби, тощо).

Плідна співпраця з надійними транспортними компаніями України, Росії, Німеччини, Польщі, Прибалтики та інших країн,  дозволяє нам здійснювати перевезення практично будь-яких негабаритних вантажів в будь-якому напрямку в установлений термін.

Перевезення збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів передбачає доставку невеликих партій (незначної кількості) вантажів, що належать різним власникам, за допомогою використання одного транспортного засобу. Управління цим процесом схоже на управління оркестром.

Переваги такої доставки:

 • оперативність при доставці невеликої партії вантажу;

 • значна економія коштів за рахунок оптимально завантаженого транспортного засобу.

Як це відбувається:

Малі партії вантажів різних відправників об'єднуються (консолідуються) в спеціалізованому пункті в один збірний вантаж, який доставляють за певним маршруту регулярним рейсом одним видом транспорту.

Доцільність вибору між замовленням окремого транспортного засобу або користування послугою перевезення збірних вантажів визначають на підставі розрахунку ваги самого вантажу, терміну доставки і відстані, на яке необхідно здійснити перевезення.

Перевезення вантажів АДР

Автомобільні вантажоперевезення небезпечних вантажів здійснюються відповідно до всіх умов транспортування небезпечних вантажів автомобільним транспортом "ADR» Європейського Союзу і відповідно до тимчасових правил «про вантажоперевезення небезпечних вантажів автотранспортом».

Сучасні вантажі поділяються на класи загроз відповідно до класифікації за системою ADR:

 • 1-й клас - вибухові предмети і матеріали;

 • 2-й клас - розчинені під тиском, зріджені, стиснуті гази;

 • 3-й клас - легкозаймиста рідина;

 • 4.1-й клас - матеріали легкозаймисті тверді;

 • 4.2-й клас - самозаймисті матеріали;

 • 4.3-й клас - матеріали, які виділяють займисті гази під час дотику з водою;

 • 5.1-й клас - матеріали, які окислюються;

 • 5.2-й клас - натуральні пероксиди;

 • 6.1-й клас - отруйні матеріали;

 • 6.2-й клас - заражені речовини, і другорядні продукти перероблених тварин;

 • 7-й клас - радіоактивні речовини;

 • 8-й клас - корозійні матеріали;

 • 9-й клас - інші небезпечні матеріали.

Комбіновані перевезення

Комбіновані вантажоперевезення - це внутрішньодержавні та міжнародні перевезення вантажу змішаним транспортом, коли перевезення вантажу до пункту призначення здійснюється двома або більше видами транспорту на підставі єдиного договору.

При комбінованих перевезеннях використовуються вантажні зв'язки, здійснювані за допомогою різних засобів транспорту: автомобільного, залізничного, морського, авіаційного.

Таке перевезення вимагає чіткості і злагодженості дій усіх учасників процесу. Тільки в цьому випадку воно буде дійсно надійним та ефективним, особливо, якщо вантаж доставляється з далекого краю або з іншого континенту.

Головне - прийняти єдине правильне рішення в плануванні транспортної схеми доставки, витримати терміни і умови транспортування!

 

Страхування вантажів

Збереження Вашого вантажу - це ще одна наша додаткова послуга. У комплексі транспортно-логістичних послуг компанія пропонує своїм клієнтам послуги зі страхування вантажів.

Ми співпрацюємо тільки з надійними та відомими страховими компаніями, тому наші умови страхування «від усіх ризиків», є максимально вигідним і надійним рішенням для найвимогливішого клієнта. Страхуванню підлягають:

 • процес завантаження, перевантаження, вивантаження;

 • збитки від пошкодження або повної втрати всього або частини вантажу, що відбулися за будь-якої причини включаючи, крадіжку всього або частини вантажу;

 • збитки, витрати і внески по загальній аварії;

 • всі необхідні і доцільні витрати по рятуванню вантажу, а також по зменшенню збитку і по встановленню його розміру, якщо збиток відшкодовується за умовами страхування;

Ми укладаємо договір страхування на разове перевезення вантажів, або генеральний договір, що покриває весь обсяг перевезень, що здійснюються страхувальником протягом певного періоду часу на узгоджених в ньому умовах.

Що таке страхування вантажів від всіх ризиків?


Пропоновані умови страхування гарантують, що Ваш вантаж буде застрахований на всіх етапах транспортування: навантаження на транспортний засіб, перевантаження/зберігання на транзитному складі, видача вантажа замовнику. При перевезенні вантаж страхується виходячи з вартості, зазначеної постачальником в товарно-транспортній накладній. Вартість страховки залежить від виду транспорту, вартості вантажу, маршруту й ряду інших факторів.

Наша компанія за Вашим бажанням застрахує Ваш вантаж в надійній страховій компанії, з якою нас пов'язує довготривала співпраця. Звичайно Ви, як власник вантажу, можете самостійно, застрахувати свій вантаж (саме вантаж, в той час як перевізник страхує свою відповідальність). Але при цьому слід пам'ятати, що страхова компанія буде з вами обговорювати тільки вартість, зазначену в супровідних документах. Все що понад те, буде розглядатися як фінансові ризики і страхуватися за іншими - вищими ставками.


Що таке страхування Відповідальності перевізника-експедитора?


Страхуванням покриваються ризики, пов'язані з виникненням:

 • відповідальності за вантаж, прийнятий до перевезення або експедиції і перевозиться за будь-якими накладними відповідно до положень законодавства,

 • відповідальності за фінансові збитки, пов'язані з наслідками помилок і упущень співробітників транспортного оператора,

 • відповідальності за збитки внаслідок порушення митного законодавства,

 • відповідальності перед третіми особами за шкоду, що заподіяна майну фізичних або юридичних осіб, життя і/або здоров'ю фізичних осіб;

 • відповідальності субконтрактів, що залучаються;

 • відповідальності при вантажно-розвантажувальних роботах,

 • непередбачені витрати за розслідуванням обставин страхового випадку, щодо запобігання або зменшення розміру збитку,

І багато іншого.

   Ми дуже відповідально підходимо до питання збереження вантажу, тому вимагаємо акуратності та обережності при транспортуванні безпосередньо від водія. Але життя непередбачуване і ситуації бувають різні, тому для того щоб уникнути можливих збитків, компанія "Юніс" рекомендує своїм замовникам застрахувати сам

вантаж, що передбачає оперативне відшкодування повної вартості вантажу його власнику у страховому випадку.