Днепр, Украина
ул. Ломаная 19
Тел: +38 (056) 371-70-38
Тел: +38 (067) 318-74-18
моб: +38 (063) 468-45-70

СТРАХУВАННЯ

   З метою запобігання фінансових витрат компанія "Юніс" може страхувати ризики компанії, що виникають при обслуговуванні клієнтів. Також ми ретельно контролюємо якість виконання транспортних замовлень нашими перевізниками та перевіряємо наявність CMR-поліса у транспортних компаній, які залучаємо.

     Не будь-який збиток, заподіяний вантажу, оплачується перевізником. Це пов'язано з тим, що відповідальність перевізника обмежена міжнародним і національним законодавством, в тому числі Конвенцією CMR. Згідно з Конвенцією CMR, перевізник не несе відповідальності за збитки, які виникли внаслідок завантаження, розміщення (укладання), переміщення або вивантаження вантажу (ст. 17.4.); обставин, уникнути яких перевізник не міг і наслідки яких він не міг запобігти (ст. 17.2.), наприклад, при пограбуванні (за відсутності грубої необережності з боку водія) і т. п. Конвенція CMR також обмежує максимальну відповідальність перевізника у розмірі 8, 33 SDR (приблизно 12 EURO) за 1 кг брутто втраченого або пошкодженого вантажу. У цих випадках все збитки лягають на плечі власника вантажу.

    Для того щоб уникнути можливих неоплачених збитків, компанія "Юніс" рекомендує своїм замовникам застрахувати сам вантаж, що передбачає оперативне відшкодування повної вартості вантажу його власнику у страховому випадку.